PACO POWER Energo Carb Formula 1 Kg

Nowy produkt

PACO POWER Energo Carb Formula 1 Kg

Energo Carb Formula jest kompleksem węglowodanów, w którego skład wchodzą węglowodany o zróżnicowanym czasie wchłaniania, zarówno węglowodany szybko wchłaniane (szczególnie ważne bezpośrednio po treningu), jak i węglowodany wchłaniane stopniowo, gwarantujące utrzymanie odpowiedniego poziomu insuliny we krwi

Więcej szczegółów

35 Przedmioty

32,00 zł

Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł z wykluczeniem koszu dostawy.

Więcej informacji

PACO POWER Energo Carb Formula 1 Kg

Intensywny trening zarówno siłowy jak i wytrzymałościowy wymaga ogromnych ilości energii. Jeśli energia ta nie będzie dostarczona z zewnątrz to nasz organizm wytworzy ją z własnych zasobów. Niestety będzie się to odbywać kosztem naszych mięśni (katabolizm). Czas w którym jesteśmy szczególnie narażeni na działanie kataboliczne (rozpad komórek mięśniowych), to okres bezpośrednio po treningu i wtedy też należy uzupełnić zasoby energetyczne. Najszybszym i najprostszym sposobem jest dostarczenie odpowiednio skomponowanego kompleksu węglowodanów. Takim kompleksem węglowodanów jest Energo Carb Formula, w którego skład wchodzą węglowodany o zróżnicowanym czasie wchłaniania, zarówno węglowodany szybko wchłaniane (szczególnie ważne bezpośrednio po treningu), jak i węglowodany wchłaniane stopniowo, gwarantujące utrzymanie odpowiedniego poziomu insuliny we krwi (brak huśtawki insulinowej).

Sposób użycia:

Stosować bezpośrednio po treningu. Jedna porcja to 40g preparatu zmiksowane z wodą (około 300 ml wody). W przypadku dużego zapotrzebowania na energię, można dodatkowo stosować 1-2 porcję w ciągu dnia lub przed treningiem.

 

Informacja żywieniowa

wielkość porcji: 40 g

ilość porcji w opakowaniu: 50

zawartość

w 100 g

w 40 g (1 porcja)

białko

0 g

0 g

węglowodany

93 g

37,2 g

tłuszcze

0 g

0 g

witamina C

100 mg

40 mg

wartość energetyczna

1555 kJ / 373 kcal

622 kJ / 149 kcal

Skład:
maltodekstryny, glukoza, witamina C, aromat i smak identyczny z naturalnym

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego - produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Uwaga! Po użyciu opakowanie należy zawsze zamykać. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl