TREC NUTRITION Collagen Renover 350g Zobacz większe

TREC NUTRITION Collagen Renover 350g

Nowy produkt

TREC NUTRITION Collagen Renover 350g

Jeżeli stawy odmawiają posłuszeństwa podczas wykonywania treningów lub na Twojej skórze pojawiają się rozstępy i pierwsze zmarszczki, koniecznie musisz zainwestować w innowacyjny preparat jakim jest Collagen Renover firmy Trec Nutrition.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

37,50 zł

Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł z wykluczeniem koszu dostawy.

Więcej informacji

Trec Collagen Renover zawiera łatwoprzyswajalny hydrolizat kolagenu uzupełniony o wit. C, który wspomaga regenerację tkanki łącznej. Włókna kolagenowe spajają i uelastyczniają struktury stawów oraz skóry, zapewniając im odporność na odkształcenia mechaniczne. Z wiekiem spada produkcja kolagenu w organizmie, co może być jedną z przyczyn przyspieszonego zużycia chrząstek stawowych oraz utraty elastyczności skóry. Trec Collagen Renover dedykowany jest jako uzupełnienie diety w kolagen osobom narażonym na przeciążenia stawów, w tym sportowcom, ludziom z nadwagą i w podeszłym wieku.

Ruch sprawia że odczuwasz dyskomfort, który ogranicza Twoją codzienną aktywność? Chcesz dać z siebie wszystko podczas treningów, ale boisz się o swoje stawy? Twoja skóra nie jest już tak elastyczna jak kiedyś, a na jej powierzchni zaczynają pojawiać się rozstępy lub pierwsze zmarszczki? Zadbaj o swoje chrząstki i skórę już teraz! Uzupełnij dietę w innowacyjny preparat zawierający doskonale przyswajalne peptydy kolagenowe, wzbogacony o wit. C.

Dla kogo przeznaczony jest Collagen Renover

Collagen Renover przeznaczony jest dla sportowców, osób uprawiających rekreację ruchową przy nadwadze oraz tych w podeszłym wieku. Dedykowany jest także wszystkim tym, którzy chcą opóźnić efekty starzenia się skóry oraz skutecznie przeciwdziałać rozstępom i pomagać w ich regenerowaniu się.

Opisywany preparat został wyprodukowany z najwyższej jakości surowca, który został uzyskany podczas bardzo skomplikowanego procesu. W wyniku tych działań Collagen Renover posiada bardzo dużą aktywność biologiczną przez co doskonale się wchłania i co równie istotne błyskawicznie dociera do miejsca docelowego swojego działania. Aby skutki działania preparatu były maksymalnie skuteczne, producent dodał do niego niezbędną witaminę C. 

Sposób użycia Collagen Renover:

Od 1 do 2 porcji dziennie (5 g czyli 1,5 miarki rozpuszczamy w 100 ml wody), najlepsze efekty daje spożywanie preparatu pół godziny przez planowanym posiłkiem.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl