TREC NUTRITION Collagen Renover 350g Zobacz większe

TREC NUTRITION Collagen Renover 350g

Nowy produkt

TREC NUTRITION Collagen Renover 350g

Jeżeli stawy odmawiają posłuszeństwa podczas wykonywania treningów lub na Twojej skórze pojawiają się rozstępy i pierwsze zmarszczki, koniecznie musisz zainwestować w innowacyjny preparat jakim jest Collagen Renover firmy Trec Nutrition.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

32,50 zł brutto

Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł z wykluczeniem koszu dostawy.

Więcej informacji

TREC NUTRITION Collagen Renover 350g
Collagen Renover 350g. TREC NUTRITION
Czym jest collagen Renover firmy Trec?
Jeżeli stawy odmawiają posłuszeństwa podczas wykonywania treningów lub na Twojej skórze pojawiają się rozstępy i pierwsze zmarszczki, koniecznie musisz zainwestować w innowacyjny preparat jakim jest Collagen Renover firmy Trec Nutrition. Niniejszy suplement posiada w swoim składzie hydrolizat kolagenu, który jest łatwo przyswajalny – dodatkowo wzbogacony o witaminę C wspomagającą odbudowę tkanki łącznej. Sprawia on, iż struktura stawów jak i skóry staje się o wiele bardzie elastyczna – co z kolei pozytywnie daje się odczuć podczas treningów.

Dla kogo przeznaczony jest Collagen Renover

Collagen Renover przeznaczony jest dla sportowców, osób uprawiających rekreację ruchową przy nadwadze oraz tych w podeszłym wieku. Dedykowany jest także wszystkim tym, którzy chcą opóźnić efekty starzenia się skóry oraz skutecznie przeciwdziałać rozstępom i pomagać w ich regenerowaniu się.

Opisywany preparat został wyprodukowany z najwyższej jakości surowca, który został uzyskany podczas bardzo skomplikowanego procesu. W wyniku tych działań Collagen Renover posiada bardzo dużą aktywność biologiczną przez co doskonale się wchłania i co równie istotne błyskawicznie dociera do miejsca docelowego swojego działania. Aby skutki działania preparatu były maksymalnie skuteczne, producent dodał do niego niezbędną witaminę C. 

Sposób użycia Collagen Renover:

Od 1 do 2 porcji dziennie (5 g czyli 1,5 miarki rozpuszczamy w 100 ml wody), najlepsze efekty daje spożywanie preparatu pół godziny przez planowanym posiłkiem.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl