BLASTEX NO SHOCK BLAST 600 kaps Zobacz większe

BLASTEX NO SHOCK BLAST 600 kaps

Nowy produkt

BLASTEX NO SHOCK BLAST 600 kaps

Masz już dość treningów?! Twoje osiągnięcia treningowe od dawna utrzymują się na stałym poziomie lub co gorsza spadają?! Potrzebujesz impulsu, który pozwoli Ci wznieść się na wyższy poziom. NO SHOCK BLAST jest tym co pomoże Ci to osiągnąć. Jest to złożona formuła anaboliczno - regeneracyjna o bardzo mocnym działaniu.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

99,00 zł

Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł z wykluczeniem koszu dostawy.

Więcej informacji

BLASTEX NO SHOCK BLAST 600 kaps

Masz już dość treningów?! Twoje osiągnięcia treningowe od dawna utrzymują się na stałym poziomie lub co gorsza spadają?! Potrzebujesz impulsu, który pozwoli Ci wznieść się na wyższy poziom. NO SHOCK BLAST jest tym co pomoże Ci to osiągnąć. Jest to złożona formuła anaboliczno - regeneracyjna o bardzo mocnym działaniu. Już po pierwszym treningu zauważysz kolosalną różnicę. Dzięki składnikom pompującym (AAKG, jabłczan cytruliny), waskularyzacja Twoich mięśni będzie zdumiewająca. Ale pompa mięśni to nie tylko waskularyzacja, lecz także, a może przede wszystkim, lepsze zaopatrzenie komórek w tlen i składniki odżywcze. Specjalna mieszanka kreatyny odpowiada za wytwarzanie i przenoszenie adenozynotrójfosforanu (ATP), który odpowiada za wytwarzanie energii, niezbędnej podczas skurczu mięśni oraz syntezy białek, co wpływa na przyrost siły oraz masy mięśni. Aminokwasy rozgałęzione BCAA oraz l-glutamina to kluczowe aminokwasy odpowiedzialne za regenerację i ochronę komórek mięśniowych przed rozpadem (działanie antykataboliczne). Jest to szczególnie ważne po treningu, kiedy nasze mięśnie narażone są na wzmożony katabolizm. NO Shock Blast nie posiada w swoim składzie zbędnych składników, zarówno każdy składnik z osobna jak i wszystkie razem mają za zdanie pobudzać Twoje mięśnie do wytwarzania większej siły oraz do ich rozrostu.

Dawkowanie: Dni treningowe: 8 kapsułek przed treningiem. 8 kapsułek po treningu. Dni bez treningu: 8 kapsułek bezpośrednio po przebudzeniu. 8 kapsułek po południu między posiłkami. Porcję 8 kapsułek należy popijać wodą lub sokiem.

 

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl