TREC NUTRITION HERBAL ENERGY SHOT - 25 ml Zobacz większe

TREC NUTRITION HERBAL ENERGY SHOT - 25 ml

Nowy produkt

TREC NUTRITION HERBAL ENERGY SHOT - 25 ml

HERBAL ENERGY SHOT to płynny kompleks starannie wyselekcjonowanych i skoncentrowanych ekstraktów guarany oraz żeń-szenia amerykańskiego i koreańskiego. Pomimo, że ziarna guarany zawierają cztery razy więcej kofeiny niż popularna kawa, to jest ona uwalniana dłużej, a jej działanie jest łagodniejsze.

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

5,00 zł brutto

Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł z wykluczeniem koszu dostawy.

Więcej informacji

TREC NUTRITION HERBAL ENERGY SHOT - 25 ml

- Stimulant of Physical and Mental Energy!
- Silna ziołowa formuła energetyzująca
- Niezbędne pobudzenie i koncentracja
- Skoncentrowane ekstrakty roślinne

HERBAL ENERGY SHOT to płynny kompleks starannie wyselekcjonowanych i skoncentrowanych ekstraktów guarany oraz żeń-szenia amerykańskiego i koreańskiego. Pomimo, że ziarna guarany zawierają cztery razy więcej kofeiny niż popularna kawa, to jest ona uwalniana dłużej, a jej działanie jest łagodniejsze. Korzeń żeń-szenia spożywany jest od wieków przez mieszkańców Azji i Ameryki w okresach stresu i przemęczenia. HERBAL ENERGY SHOT to suplement diety polecany dla osób prowadzących wyjątkowo aktywny tryb życia, w tym sportowców.

Dawkowanie:
Jednorazową porcję preparatu ‒ 12,5 ml stosować 2 razy dziennie, najlepiej na 30 min. przed posiłkiem lub treningiem. Uwaga! Produkt ma silne działanie pobudzające, nie stosować przed snem! Nie stosować dłużej niż 3 miesiące. Wstrząsnąć przed użyciem.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl