TREC ISOLATE 100 1800G + OLEJ KOKOSOWY GRATIS !!!! Zobacz większe

TREC ISOLATE 100 1800G + GRATISY !!!

Nowy produkt

Idealny izolat białka serwatkowego bez tłuszczu i laktozy

 • IZOLAT BIAŁKA = MAKSYMALNA PRZYSWAJALNOŚĆ
 • 0 g TŁUSZCZU I 0 g LAKTOZY
 • NAJWYŻSZA WARTOŚĆ BIOLOGICZNA BIAŁKA
  100% oleju kokosowego
  • Idealny do smażenia
  • Pochodzi z filipińskich upraw
  • Żródło zdrowych kwasów tłuszczowych

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

171,90 zł brutto

Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł z wykluczeniem koszu dostawy.

Więcej informacji

ULTRA FAST PROTEIN PERFECT FOR RETAINING AND BUILDING MUSCLE MASS (Ultra szybkie proteiny, idealne do utrzymania i budowania masy mięśniowej)
IZOLAT BIALKA SERWATKOWEGO CFM
ISOLATE 100 zawiera 100% izolatu białek serwatkowych CFM, który charakteryzuje się rekordową wartością biologiczną (BV 159), szybkością wchłaniania oraz zawartością aminokwasów BCAA i L-glutaminy. ISOLATE 100 zawiera proteiny, które przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy masy mięśniowej. Produkt uzupełnia dietę w najwyższej klasy wolne od tłuszczu i cukrów białko, niezbędne do budowania muskularnej sylwetki bez ryzyka jej zbędnego otłuszczenia.

SPOSÓB UŻYCIA: Jednorazową porcję preparatu – 30 g (1,5 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera. W zależności od zapotrzebowania należy stosować 2–3 porcji dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. po treningu oraz III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami oraz III porcja przed snem.


PURE COCONUT OIL. 100% OLEJ KOKOSOWY – BEZZAACHOWY, RAFINOWANY. PURE COCONUT OIL poddany został łagodnemu procesowi częściowej rafinacji fizycznej dzięki czemu jest pozbawiony zapachu. Jest bogatym źródłem średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych MCT. PURE COCONUT OIL jest doskonały do bezpośredniego spożycia, oraz dzięki wysokiej temperaturze dymienia również do smażenia, pieczenia oraz gotowania.

 

 SKŁADNIKI: olej kokosowy rafinowany (100%).

 

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w chłodnym i suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–22°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed nadmierną ekspozycją na słońce. W temperaturze powyżej 230C przyjmuje postać płynną. NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM, NUMER PARTII PRODUKCYJNEJ: Patrz na zakrętce. KRAJ POCHODZENIA: Filipiny.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl