BIOGENIX Mono Creatine Mikroform 120 kaps Zobacz większe

BIOGENIX Mono Creatine Mikroform 120 kaps

Nowy produkt

Biogenix Mono Creatine Monohydrate Microform (kapsułki) zawiera monohydrat kreatyny o wysokim stopniu mikronizacji (200 mikronów).

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

27,50 zł

Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł z wykluczeniem koszu dostawy.

Więcej informacji

Biogenix Mono Creatine Monohydrate Microform (kapsułki) zawiera monohydrat kreatyny o wysokim stopniu mikronizacji (200 mikronów). Rozdrobnienie kreatyny jest niezwykle ważne, ponieważ produkty kreatynowe o niskiej mikronizacji są słabo rozpuszczalne w wodzie, podczas gdy organizm może przyswoić skutecznie z układu pokarmowego to co zostało dobrze rozpuszczone i jest w formie roztworu. Słabo rozpuszczona kreatyna wchłania się w bardzo umiarkowanym stopniu, natomiast Biogenix Mono Microform rozpuszcza się skutecznie i jest bez większych przeszkód transportowana do komórek mięśniowych, gdzie jest zamieniana w fosfokreatynę.
Kreatyna w formie monohydratu wysokiej jakości jest doskonałym wyborem dla osób, które budują siłę, wytrzymałość, ale także masę mięśniową. Regularna suplementacja pozwala utrzymać wysokie stężenie kreatyny w mięśniach, przez co nasilona jest synteza białek i można odnotować większe, szybsze przyrosty masy mięśniowej. Dodatkowymi zaletami stosowania Biogenix Mono jest wzrost stężenia IGF-1 w mięśniach i większa aktywność komórek satelitarnych.

Składniki aktywne w porcji (2 kaps.) :
Monohydrat kreatyny 200 mesh - 2400 mg

Zalecane dawkowanie:
W dni treningowe: I porcja (2 kapsułki) rano na czczo, II porcja (2 kapsułki) bezpośrednio po treningu
W dni bez treningu: porcja (2 kapsułki) rano na czczo.
Zaleca się spożywać kreatynę w towarzystwie węglowodanów (np. popijając sokiem lub odżywką Carb bX)

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl