BIOGENIX  AAKG Monster 120 caps Zobacz większe

BIOGENIX AAKG Monster 120 caps

Nowy produkt

5 Przedmioty

54,00 zł

Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł z wykluczeniem koszu dostawy.

Więcej informacji

Suplement diety Biogenix AAKG Monster Caps to przedtreningowy produkt przeznaczony w szczególności dla osób aktywnych fizycznie. Preparat doskonale sprawdzi się zarówno u sportowców wyczynowych, jak i u osób ćwiczących wyłącznie rekreacyjnie oraz mężczyzn aktywnych seksualnie. Stanowi znakomite przygotowanie organizmu do treningu, dzięki czemu znacznie wzrasta jego efektywność.
  • szybko rozpuszcza się w żołądku
  • pobudza organizm do działania
  • ułatwia transport tlenu oraz składników odżywczych do mięśni
  • wspomaga syntezę białek w tkance mięśniowej
  • bezpieczny w stosowaniu
Produkt Biogenix AAKG Monster Caps zastosowany przed treningiem znakomicie pobudza organizm do działania, dzięki czemu trening może stać się znacznie bardziej intensywny, a przez to również o wiele bardziej efektywny. Wysoka zawartość argininy wspomaga produkcję tlenku azotu, który odpowiada za transport składników odżywczych do mięśni. Zapobiega ona również wielu schorzeniom układu krążenia, a także wspiera syntezę białek w tkance mięśniowej.


Suplement diety Biogenix AAKG Monster Caps, dzięki formie kapsułek, z łatwością się rozpuszcza i doskonale przygotowuje organizm do treningu. Efekty jego stosowania są nie tylko szybko widoczne, ale również niezwykle długotrwałe. Przedtreningówka Biogenix AAKG Monster Caps, z uwagi na jej produkcje w warunkach farmaceutycznych, jest bezpieczna w stosowaniu i jej odpowiednie, zgodne z zaleceniami producenta, nie powoduje skutków ubocznych.

Składniki: 88% alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG), substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otocznki - żelatyna, barwniki: E171, E110*. E124*).

Informacja żywieniowa - 1 tabletka
Alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG) -1250mg
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl