Nowy HMS Guma do ćwiczeń- czerwona GU04 Zobacz większe

HMS Guma do ćwiczeń- czerwona GU04

Nowy produkt

6 Przedmioty

10,50 zł

Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł z wykluczeniem koszu dostawy.

Więcej informacji

Guma Mini Band Do Ćwiczeń GU04 HMS Czerwona, jest to przyrząd treningowy stworzony do ćwiczeń z wykorzystaniem własnej masy ciała. Przyrząd posiada charakterystyczny zapętlony kształt oraz obwód o długości 50cm. Wykonana z wysokiej jakości lateksu, który gwarantuję odporność produktu na zerwania. Maksymalny opór czerwonej taśmy GU04 wynosi 16kg.

Taśma oporowa pozwala na wzmacnianie niemal wszystkich partii mięśni ciała. Dzięki temu, ten niewielki przyrząd treningowy pozwala na przeprowadzenie kompleksowego treningu całej sylwetki.

Guma znajduję zastosowanie w ćwiczeniach crossfit, fitness, rehabilitacji czy treningach ogólnorozwojowych. Ponadto, świetnie sprawdza się przy rozciąganiu mięśni oraz treningu motorycznym.

Regularne ćwiczenia przy użyciu taśmy mini band pozwolą skutecznie wzmocnić mięśnie, poprawić koordynację ruchową oraz wysmuklić sylwetkę.

Dzięki swoim właściwością, sprawdza się podczas ćwiczeń dla początkujących oraz zaawansowanych zawodników.

Podsumowując, rozpoczynając przygodę z treningiem należy wyposażyć się w odpowiednie gumy do ćwiczeń GU04. Jest to pierwszy krok do wymarzonej sylwetki.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl